Darmowe gry slotowe z rundami bonusowymi

Darmowe gry slotowe z rundami bonusowymi

Uruchomisz dodatkowe funkcje w darmowych grach slotowych z rundami bonusowymi, jeśli wylądujesz od jednego do dziesięciu wymaganych symboli w określonych miejscach. Niektóre automaty mają symbol funkcji, który musisz wylądować trzy razy. Ta strona przedstawia darmowe sloty online z rundami bonusowymi, bez pobierania i bez rejestracji. Nowe i stare, dla graczy z Wielkiej Brytanii, Australii, Europy, Kanady i Nowej Zelandii.

Jak aktywować rundy bonusowe w automatach do gry?

Każde kasyno online, w którym grasz w darmowe gry slotowe z rundami bonusowymi w trybie bez pobierania, ma możliwość ich aktywacji. Wystarczy, że w dowolnym miejscu na bębnach wylądują przynajmniej trzy scattery. Nie muszą być one wylądowane na płatnej linii, gdziekolwiek. Do aktywacji tego atrybutu służy osobna ikona, zwana “symbolem bonusu”. Jego wygląd również różni się w każdym tytule, ale nadal musisz wylądować przynajmniej trzy z nich na bębnach. Możesz wypróbować darmowe gry slotowe z rundami bonusowymi bez pobierania, bez rejestracji na naszej stronie, aby zobaczyć jak działają funkcje bonusowe. Dzięki temu, gdy zdecydujesz się na grę za prawdziwe pieniądze, będziesz już wiedział o co chodzi.

Czym są gry bonusowe?

Dodatkowe rundy są dodatkowymi grami w automatach do gry, które zazwyczaj nie wymagają od Ciebie dodatkowego zakładu. Traktuj je jako darmowy sposób na zarobienie większej ilości pieniędzy.

 • Gamble Feature – jest to funkcja, która jest aktywowana za każdym razem, gdy wygrasz. Zasadniczo, musisz zgadnąć symbol z zestawu dwóch. Jeśli zgadniesz prawidłowo, maszyna podwoi Twoją wygraną. Nieprawidłowe odgadnięcie powoduje przegraną.
 • Free spins – w tej funkcji slot obróci bębnami kilka razy bez dodatkowych kosztów. Zakład, który zostanie użyty to ostatni zakład, który uruchomił darmowe spiny. Wszystkie darmowe obroty są jednak darmowe.
 • Re-spiny – re-spiny to funkcja, w której automat obróci bębny jeszcze raz. Zazwyczaj twórcy gry przyznają tę funkcję, jeśli trafisz wygrywającą kombinację. Symbole wygrywające pozostaną na swoich pozycjach. Tylko symbole, które nie wygrały, zostaną ponownie zakręcone.
 • Wybierz mnie – jest to rodzaj rundy, w której masz do wyboru kilka symboli z zestawu. Każdy symbol daje nagrodę. Różne gry mają różne nagrody. W niektórych z nich możesz wygrać gotówkę. Niektóre sloty nagradzają darmowymi spinami lub mnożnikami.
 • Natychmiastowa wygrana – natychmiastowa wygrana jest rodzajem nagrody, w której otrzymujesz nagrodę pieniężną, jeśli trafisz specjalny symbol. Nagroda ta jest często spotykana w przypadku scatterów, gdzie otrzymujesz nagrodę pieniężną.
 • Dodatkowe jokery – są to symbole jokerów, które gry przyznają po rozpoczęciu rundy fabularnej. W niektórych grach, te jokery pozostają na swoich pozycjach przez cały czas trwania rundy bonusowej.
 • Gra ścieżkowa – jest to rodzaj gry lub rundy, w której awansujesz po ukończeniu każdego etapu. W miarę postępów rosną również nagrody.
 • Kaskady – kaskadowy kamień to symbol, który przesuwa się w lewo lub w prawo podczas każdego obrotu. Zmniejsza to liczbę takich samych symboli, które muszą się znaleźć, aby utworzyć wygrywającą kombinację.
 • Hold n’ Spin – jest to bonus, w którym gracz może wybrać określone symbole w siatce, aby pozostały na swoim miejscu przed wykonaniem obrotu. Ten bonus ułatwia graczowi wygraną, ponieważ symbole są zablokowane w jednym miejscu.
 • Multi-Level – jest to runda, w której gracz może wybrać kilka symboli, które ukrywają nagrody. Jeden z tych symboli przeniesie Cię na inny poziom, który oferuje większe nagrody.
 • Pick a Box – w tej rundzie musisz wybrać jedno lub kilka pudełek z zestawu. Każde pudełko ma odpowiadającą mu nagrodę.
 • Pick ‘Em – ta gra jest podobna do Pick a Box. Jedną różnicą jest to, że nagrody są widoczne. Możesz wybrać, którą funkcję chcesz aktywować przed rozpoczęciem gry.
 • Wilds – Wild jest symbolem, który zastępuje wszystkie inne symbole, aby utworzyć wygraną. Zazwyczaj, nie może być użyty do zastąpienia symboli scatter i symboli bonusowych.
 • Obracające się koło – niektóre video sloty uruchamiają koło, którym musisz zakręcić. Każdy obrót koła przynosi nagrodę.
 • X z Y – ta runda pozwala wybrać symbol. Każdy symbol ma odpowiadającą mu nagrodę.

Jokery i symbole Scatter

 • Stacked Wild – Stacked Wild to symbol jokera, który wypełnia cały bęben. Zazwyczaj jest to postać człowieka w pełnym stroju.
 • Sticky Wild – jest to rodzaj jokera, który pozostaje na swoim miejscu podczas kolejnych obrotów.
 • Expanding Wild – Wild, który rozszerza się pionowo lub poziomo. Ten joker rozszerzy się, jeśli wyląduje w dowolnym miejscu i zazwyczaj wypełnia cały bęben.
 • Scatter symbol – Scatter symbol jest tak nazywany, ponieważ nie musi wylądować na określonych miejscach, aby wygrana była możliwa. Wylądowanie kilku takich symboli w dowolnym miejscu na siatce slotu przyniesie Ci nagrody. Najczęstszymi nagrodami są darmowe spiny lub mnożniki zakładów.

Szanse na rozegranie rundy dodatkowej

W zależności od ustawień, Twoje szanse na rozegranie rundy bonusowej są wyższe niż trafienie kombinacji pięciu symboli. W 5-bębnowych slotach za grosze, gdzie wystarczy jeden symbol, aby uruchomić grę bonusową, szanse na uruchomienie mini-gry wynoszą 6.66%.

Nagroda główna

Główna nagroda w mini-grze zazwyczaj nie przekracza nagrody jackpota. W większości automatów, maksymalna nagroda wynosi 250.000 monet. Niektóre z nich osiągają maksymalną wartość 999 999 monet.

Czynnik zabawy

Rundy fabularne są zabawne, ponieważ dają Ci więcej pieniędzy bez dodatkowych kosztów. Dodatkowe rundy to gwarantowane sposoby na wygranie większej ilości gotówki. Żaden automat nie oferuje rund fabularnych, które nie dają żadnej gwarantowanej nagrody.

Jak grać w darmowe gry slotowe z rundami bonusowymi?

Najlepsze bonusowe kasyna online zawsze oferują darmowe automaty z bonusowymi grami i dodatkowymi rundami. Niektóre z nich ułatwiają wylosowanie zwycięskiej kombinacji lub po prostu oferują dodatkowe kredyty. Ta szczególna jakość należy do drugiej kategorii, w dodatkowych rundach można wygrać przywileje, darmowe spiny, a nawet wartości mnożnikowe. Można je zobaczyć w prawie wszystkich video slotach i odmianach 3D, ale zawartość okrążenia premium zależy od domu gier, który wybrałeś. Jego mechanika jest różna, ale kilka zasad można znaleźć w większości stron. Zdobywając symbole bonusowe, przechodzisz do rundy nagród, którą aktywowałeś. Ale, czy są one z góry ustalone?

W tych przypadkach, takich jak wybór ukrytych przedmiotów z nagrodami, Twoje wybory mają rzeczywisty wpływ. W automatach do gry, nawet w darmowych automatach z bonusem, znajduje się mikroprocesor, który uruchamia program zwany “Random Number Generator” (lub krótko RNG). RNG może wygenerować około 100 kombinacji na sekundę. Ten soft decyduje o tym, czy wygrywający spin zostanie przyznany.

Kombinacje Rund Bonusowych

Darmowe sloty online z rundami bonusowymi mogą wymagać wylądowania specjalnej kombinacji na niektórych bębnach, aby je uruchomić, ale większość z nich jest wykonywana za pomocą Scatterów i pewnych symboli. Więc, z czego się one składają? Podajmy kilka przykładów:

 • Mini-gry: Może zaproponować Ci mini-grę w oparciu o jej temat. Na przykład, możesz zagrać w krótką grę FPS z zaawansowaną grafiką, aby wygrać dodatkowe nagrody pieniężne. Albo może to być prosta platformówka, w której musisz skakać i uderzać w kilka ceglanych pudełek! Ponownie, istnieje mnogość możliwych opcji.
 • Pick Me Feature: To jest wersja “meh”. Zostaniesz przeniesiony do instancji i interaktywnego ekranu, jest on wypełniony zamkniętymi pudełkami. (Zaczynasz na nie klikać i zbierasz dowolne nagrody. Zazwyczaj runda kończy się, gdy znajdziesz “collect” w jednym z tych pudełek.
 • Wybierz właściwe drzwi: Rzadki, ale można go zobaczyć w wielu slotach poświęconych starożytnemu Egiptowi. Zasadniczo próbujesz doprowadzić swojego bohatera do wyjścia z piramidy (lub innej krypty) wybierając drzwi, którymi powinien wejść.

Niektóre drzwi uwalniają mumie – uważaj, gdzie klikasz. Ten typ zazwyczaj nagradza tylko wtedy, gdy uda Ci się znaleźć wyjście.
Nagrodami mogą być dodatkowe monety, mnożniki lub więcej darmowych obrotów. W niektórych, uzupełniające kręgi są jedynym sposobem na wygranie kwoty jackpota. Nagradzają Cię one w zależności od Twojej progresji. Jedno jest pewne: wszystkie są zabawne i wypełnione zwycięstwami wszelkiego rodzaju.

Prawdziwe pieniądze kontra gra dla zabawy

Gra na prawdziwe pieniądze wymaga wpłaty gotówki na konto w kasynie online. W kasynach stacjonarnych potrzebujesz prawdziwych monet, aby grać na automatach Vegas. Niektóre kasyna wymagają, abyś zapisał się na kartę i wpłacił na nią pieniądze.

Automaty do gry, które są darmowe, to te, które zazwyczaj można znaleźć w sklepach z aplikacjami mobilnymi. Te gry działają w taki sam sposób jak automaty na prawdziwe pieniądze, aczkolwiek grasz za pomocą kredytów. Kredyty się skończą, jeśli przegrasz, ale możesz kupić więcej kredytów za prawdziwą gotówkę, aby kontynuować grę.

PC, Mobile: iPhone, Android, Tablety

Automaty wrzutowe online są projektowane z myślą o urządzeniach mobilnych. Rzadko można zobaczyć nowe wersje, które nie działają na smartfonach. Nie jest już wymagane pobieranie ani instalowanie oprogramowania. To, czego potrzebujesz, aby mieć dostęp do gier, to nowoczesna przeglądarka. Oto niektóre systemy operacyjne i oprogramowanie, na których możesz grać.

 • Windows 10
 • PC
 • Android
 • Telefon
 • iPhone
 • iPad

Dema bez pobierania

Kiedy deweloperzy wydają nową grę, chcą, aby jak najwięcej osób mogło w nią zagrać. Dlatego wypuszczają wersje demonstracyjne online, które działają dokładnie tak samo, jak te na żywo.

Jak grać na prawdziwe pieniądze?

Aby wybuchnąć grając w sloty na prawdziwe pieniądze, po pierwsze, powinieneś wykonać kilka kroków przed kontynuowaniem gry. Te etapy obejmują:

 1. Wiedza o tym, gdzie zacząć. Zastanów się dwa razy, zanim zainwestujesz prawdziwe pieniądze, przeprowadź kilka próbnych partii, a jeśli będziesz miał szczęście – zagraj na prawdziwe pieniądze i obróć obrót. Wszystkie wersje demo są dostępne za darmo na naszej stronie internetowej.
 2. Testowanie. Kolejnym etapem jest testowanie (lub kilka z nich) za darmo. Preferuj sloty o wysokim RTP i zmienności.
 3. Wygrana bez płacenia. Istnieje nawet możliwość zdobycia 5$ na grę, 20 darmowych spinów lub podobnego modelu prezentów, które potencjalnie mogą zapełnić Twój portfel – bez dawania ani grosza!
 4. Gra za prawdziwe pieniądze. Jeśli znalazłeś swoje szczęśliwe hazardowe “schronienie”.

Tak więc, aby zagrać w darmowe automaty z bonusowymi grami i rundami nie musisz ich ściągać, ponieważ wszystkie gry są dostępne online. Szanse na uzyskanie jakichkolwiek korzyści są raczej wysokie. W przeciwnym razie, zawsze masz możliwość pójść na grę tylko dla zabawy bez żadnych doładowań.

Nowe sloty z rundami bonusowymi

Oto kilka nowych slotów, które posiadają rundy bonusowe. Najpopularniejsze sloty według doświadczeń innych graczy to:

 • Wizard of Oz. Z rundami bonusowymi i 9 różnymi kręgami nagród, w tym dobrze znanym Szmaragdowym Miastem, Dobrą Czarownicą Glindą, Oz Pick Feature, Sadem Jabłkowym Blaszanego Drwala i innymi, jest to czysto przyjemny hazard zarówno dla debiutantów jak i profesjonalistów.
 • House of Fun. Slot o tematyce horroru ze sporymi sumami wygranych, znany z rund bonusowych “Jack Free Spins Feature”, które są najbardziej nagradzanym znakiem, obok “Mad Click Me Feature” i “The Escape Bonus Round”.
 • Monopoly Slots. Ta nazwa brzmi znajomo, znany wszystkim Monopoly został przeniesiony do gier slotowych z jego specyficznym dodatkowym kołem “Big Bet Game”, i nie zapominajmy o “Big Event”, który wymaga co najmniej 3 oznaczeń tego samego rodzaju. Maksymalna możliwa wypłata to 250.000 monet.
 • Kleopatra. Cofnij się do czasów starożytnego Egiptu z automatem Cleopatra. Zawiera on tryb autoplay, symbole Wild, Scatter i różne ciekawe nagrody.
 • Sizzling Hot. Z klasycznym interfejsem, przynosi całą rozrywkę i gotówkę, jaką tylko możesz sobie wyobrazić. Proces nauki jest jeszcze bardziej płynny, a wycieczki po nagrody są więcej niż apetyczne.
 • Koło Fortuny. Skupiona na znanym na całym świecie programie telewizyjnym, zawiera darmowe spiny, jak Wild Multiplier, Bonus Jackpot Symbol, Double or Nothing Wheel oraz punkt kulminacyjny – Wheel Bonus Feature.
 • Quick Hit gra na automacie. Duże wygrane, to jest miejsce, w którym warto być. Oferuje rundy bonusowe, a specjalny charakter obejmują jokery ze znakami “Wild Jackpot”, scattery pokazane jako znaki “Bonus Games” oraz te najważniejsze – “Quick Hit” i “Platinum”.

Jak grać

Aby grać w maszyny owocowe, musisz najpierw przełączyć zakład na linię. Ten przycisk kontrolny znajdziesz na dole ekranu i jest on oznaczony jako Coin Value lub Coin Size. Niektóre maszyny poproszą Cię również o postawienie liczby monet na linię, co jest inną wartością niż wielkość monety.

Po ustawieniu wartości monety, rozmiaru monety oraz aktywnych linii, kliknij na przycisk Spin i poczekaj, aż bębny przestaną się kręcić. Jeśli będziesz miał szczęście, uruchomisz rundę bonusową.

Najlepsze sloty z rundami bonusowymi

Oto kilka przykładów automatów, które mają najlepsze rundy bonusowe.

 • Starburst
 • Quick Hit
 • Monopoly
 • 40 Super Hot
 • Game of Thrones
 • Księga Ra
 • Tęczowe bogactwo